13:11 14.03.2019

"Укрпошта" у квітні та в липні підвищить зарплати листоношам і начальникам сільських відділень на 12,4%

2 хв читати
"Укрпошта" у квітні та в липні підвищить зарплати листоношам і начальникам сільських відділень на 12,4%

АТ "Укрпошта" підвищить посадові оклади листоношам і начальникам сільських відділень сумарно на 12,4% у два етапи - з 1 квітня та 1 липня 2019 року, йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Як зазначають в "Укрпошті", підвищення окладів відбудеться за рахунок поліпшення фінансових показників компанії і завдяки отриманню додаткового фінансування на покриття збитків із доставки пенсій.

"З огляду на додаткове навантаження на наших листонош та начальників відділень, особливо в сільській місцевості, ухвалено рішення про підвищення окладів. Ми цінуємо їхню важку працю, і коли в "Укрпошти" є фінансова можливість - підвищуємо зарплати і посадові оклади" - зазначив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

Підвищення заробітних плат із 1 квітня на 6% і з 1 липня на 6% відбудеться для листонош та начальників сільських поштових відділень, що мають посадовий оклад менше ніж мінімальна зарплата в розрахунку на повну зайнятість.

Планується, що оплату праці збільшать більше ніж 37 тис. співробітників компанії - майже 29 тис. листонош і приблизно 8,5 тис. начальників сільських поштових відділень.

У компанії також нагадали, що з 1 січня поточного року "Укрпошта" вже підвищила посадові оклади операторів і начальників міських відділень із найбільшими обсягами відправлень і платежів.

Станом на середину березня 2019 року в "Укрпошті" працюють понад 70 тис. співробітників, з яких понад 53 тис. - представники виробничих професій.

Як повідомлялося, в грудні 2018 року гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський заявив, що компанія підвищить зарплати рядовим співробітникам і не планує закривати відділення. Водночас він уточнив, що додатково виділених коштів у розмірі 500 млн грн вистачить лише на півроку роботи підприємства у такому режимі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА