Інтерфакс-Україна
15:57 14.03.2019

Громадянин РФ пропонував українським прикордонникам хабар у 10 тис. рублів

1 хв читати
Громадянин РФ пропонував українським прикордонникам хабар у 10 тис. рублів

Прикордонники Харківського загону відмовили у в'їзді громадянину РФ, 1988 р. н., що прямував до України через пункт пропуску "Гоптівка" та запропонував їм хабар у розмірі 10 тисяч рублів за безперешкодний перетин кордону.

"Під час перевірки документів іноземець запропонував прикордонному наряду 10 тис. рублів за його безперешкодний пропуск в Україну. На пропозицію хабара прикордонники відповіли категоричною відмовою, а факт пропозиції неправомірної винагороди задокументували", - повідомляє прес-служба Східного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Прикордонники направили до правоохоронних органів повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального злочину передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі) Кримінального кодексу України.

Чоловікові було відмовлено у в'їзді в Україну, його повернуто до РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА