Інтерфакс-Україна
16:32 14.03.2019

Голова "Укроборонрому": Україна володіє всією необхідною техдокументацією для ремонту і продовження льотного ресурсу модельного ряду бойових "МіГ", "Су", "Іл", "Мі"

2 хв читати
Голова "Укроборонрому": Україна володіє всією необхідною техдокументацією для ремонту і продовження льотного ресурсу модельного ряду бойових "МіГ", "Су", "Іл", "Мі"

У держконцерні "Укроборонпром" розцінюють як сумнівні та необґрунтовані твердження високопоставлених представників Федеральної служби ВТС РФ про ексклюзивне право розробника впливати на супровід реалізованої на світовому ринку озброєнь авіаційної техніки, повідомила в четвер прес-служба держконцерну з посиланням на голову "Укроборонпрому" Павла Букіна.

Коментуючи оприлюднений у ЗМІ і датований 27 лютого 2019 року лист заступника голови Федеральної служби ВТС РФ Михайла Пєтухова головному маршалу авіації, командувачу ВПС Індонезії, голова "Укроборонпрому" П.Букін пояснив: "Такі листи - спроба витіснити нас із перспективних міжнародних ринків".

У зв'язку з цим голова "Укроборонпрому" наголошує, що Україна володіє всією необхідною технічною документацією для забезпечення поточного та капітального ремонту, продовження льотного ресурсу військової авіації широкого модельного ряду - "МіГ", "Су", "Іл", "Мі". За його словами, такі права не мають зворотної сили, і у РФ немає правових підстав вимагати від України додаткового ліцензування.

"У питаннях регулювання військової авіації кожна країна-експлуатант встановлює свої правила і вносить зміни до конструкції. Маркером самостійності є достатність науково-технічного, конструкторського і виробничого потенціалу кожної країни. Тому претензії розробників або виробників, у цьому випадку російських, – неактуальні", - пояснив П.Букін.

Як уточнив П.Букін, ДП "Луцький ремзавод "Мотор", що входить до "Укроборонпрому", забезпечує проведення капремонту авіадвигунів АЛ-31Ф і ГТДЕ-117-1, ВКА і всіх їхніх вузлів та агрегатів з 1990 року.

"Ремонт виконується в обсязі і за технологіями у відповідності до ремонтної документації, що діє на підприємстві, відповідно до стандартів, технічних умов та іншої правової бази, що діє в Україні", - зазначив голова "Укроборонпрому", наголосивши: "Перед укладенням контракту, представники замовника обов’язково виконують верифікацію підприємства, оглядають виробничі потужності, перевіряють діючі сертифікати, що підтверджують легітимність ремонту і рівень стандартів якості".

Раніше ресурс "Цензор.НЕТ" оприлюднив підписаний М.Пєтуховим лист на ім'я командувача ВПС Індонезії, в якому російська сторона застерігає індонезійського маршала від розміщення в Україні замовлень на ремонт авіатехніки, зокрема двигунів АЛ-31Ф для Су-27 і заявляє, що сертифікація українських ремпідприємств на відповідність діючій технічній документації не здійснювалася. При цьому в документі окремо наголошується, що російська сторона "не зможе нести відповідальність за експлуатацію таких літаків".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Херсоні від артобстрілу окупантів пошкоджено лікарню та багатоповерхівки, є постраждалий

Ветеран Нацгвардії, Герой України Фінашин: Не можу сказати, що якась країна виграла "ветеранку"

Аварійно-рятувальні роботи на місці влучання ворожого дрона у житловий будинок в Харкові завершені

США чекатимуть від РФ дій в напрямку миру лише кілька тижнів, Конгрес вже готує законопроєкт про підвищення санкцій – Рубіо

Радник глави МВС Фінашин: Призначаємо помічників облуправлінь поліції, які займатимуться ветеранською політикою на місцях

ВАКС оголосив вирок у справі нардепа, що отримував незаконні компенсації за винайм житла у Києві

Експосол Японії в Україні Мацуда Кунінорі увійшов до консультативної ради ДТЕК

СБУ повідомила про заочну підозру двом адміралам та полковнику РФ, відповідальним за ракетний удар по центру Одеси

Колишньому комбату Лапіну, який брав участь в обороні Харківщини, змінено запобіжний захід

У Гамбурзькій мистецькій галереї відкрили український аудіогід

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА