Інтерфакс-Україна
18:18 14.03.2019

ТСК ВР із розслідування розкрадань в армії має намір обговорити з Полтораком і Муженком інвентаризацію Київського та Харківського бронетанкових заводів

1 хв читати
ТСК ВР із розслідування розкрадань в армії має намір обговорити з Полтораком і Муженком інвентаризацію Київського та Харківського бронетанкових заводів

Тимчасова слідча комісія (ТСК) Верховної Ради з розслідування фактів розкрадань у Збройних силах України хоче провести консультації в закритому режимі з міністром оборони Степаном Полтораком і начальником Генштабу ЗСУ Віктором Муженком стосовно інвентаризації на бронетанкових заводах, що фігурують у журналістському розслідуванні Bihus.info про корупцію в держконцерні "Укроборонпром".

"Я запропонував провести консультації з Міністерством оборони і Генеральним штабом у закритому режимі й отримати принаймні інформацію, яка стосується резонансних речей. У нас резонансні речі - це махінації між Київським бронетанковим і Харківським бронетанковим (заводами - ІФ)", - сказав голова ТСК Іван Вінник журналістам у четвер у кулуарах парламенту.

"Можливо насамперед буде пріоритет - інвентаризувати ці два підприємства. Щоб ми принаймні щодо резонансного "Оптимумспецдеталь" уже дали якісь відповіді", - додав голова ТСК.

На засіданні в четвер члени комісії підтримали пропозицію провести консультації з міністром оборони та начальником Генштабу. І.Вінник зазначив, що узгодить дату такої зустрічі.

Як повідомлялося, у фінальній серії розслідування, оприлюдненій увечері 11 березня, журналісти команди розслідувань Bihus.info (програма "Наші гроші") стверджували, що і податковій адміністрації, і військовій прокуратурі, і НАБУ було відомо про наявність незаконних схем в оборонному комплексі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Кривому Розі кількість постраждалих від ракетного удару зросла до 23 людей, з них 6 дітей - ДСНС

На Київщині через несприятливі погодні умови сповільнено рух низки поїздів - "Укрзалізниця"

ДТЕК: на Дніпропетровщині електропостачання відновили для майже 700 тисяч родин, 194 тисячі залишаються без світла після обстрілів

На Київщині працюють 433 одиниці спецтехніки, без світла залишаються понад 142 тис. споживачів — ОВА

Кількість постраждалих від ворожої атаки по Кривому Розі зросла до 17, понад 115 тис. абонентів без електроенергії

Сили оборони уразили логістичні об’єкти росіян на окупованих територіях – Генштаб ЗСУ

Посольство США в Україні рекомендує громадянам США бути готовими до "потенційно значного повітряного нападу" протягом "наступних кількох днів"

ФДМУ запевняє у законності дій свого співробітника, який має векселі російської компанії на 5 тонн золота

У Дніпрі ситуація з водою вже нормалізувалася, потрохи відновлюється подача опалення та світла - Філатов

Уряд пропонує перейти на дистанційне навчання або продовжити зимні канікули через погодні умови - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА