Інтерфакс-Україна
21:03 17.03.2019

На "Азовсталі" немає пожежі, відбувався злив шлаку

2 хв читати
На "Азовсталі" немає пожежі, відбувався злив шлаку

На металургійному комбінаті "Азовсталь" (Маріуполь Донецької обл.), що входить до групи "Метінвест", не було і немає пожежі, відбувався злив шлаку, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі "Метінвесту" в неділю ввечері.

"Зарево в небі над "Азовсталлю"- наслідок звичайного зливу шлаку, а не пожежа, як про це повідомляють соціальні мережі. 17 березня 2019 року з 18:00 до 19:00 на металургійному комбінаті "Азовсталь" проводився щоденний злив попутних продуктів виробництва - шлаку. Ця процедура обов'язкова у виробництві і не несе підвищеного навантаження на навколишнє середовище", - констатується у відповіді "Метінвесту" на запит агентства.

При цьому уточнюється, що в неділю з 18:00 до 19:00 проводився злив на трьох ділянках.

"З огляду на те, що час доби темний, утворилося яскраве світіння, яке могли бачити мешканці міста і видали в соціальних мережах відео з необґрунтованими коментарями, що нібито на підприємстві сталася пожежа", - наголошується в заяві групи.

"Офіційно заявляємо, що це абсолютно штатна, контрольована ситуація. Ніякої пожежі, вибухів і НП на підприємстві немає. Просимо довіряти перевіреним джерелам інформації і не сіяти паніки", - резюмується в заяві.

Також не підтвердили інформацію про пожежу в ДСНС у Донецькій області.

Раніше низка місцевих ЗМІ повідомила, що на території "Азовсталі" сталася пожежа біля доменного цеху, а над підприємством видно величезний стовп вогню і дим. При цьому очевидці припустили, що горить трансформатор.

"Азовсталь" входить до групи "Метінвест", основними акціонерами якої є група "СКМ" (71,24%) і "Смарт-холдинг" (23,76%), які спільно керують компанією.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швейцарський арбітражний трибунал стягнув $18 млн на користь Міноборони України у спорі з американською компанією – Мін’юст

УЧХ працював у Києві на трьох локаціях, постраждалих від повітряної атаки РФ

Мінсоцполітики 5 разів клопотало перед ДПСУ про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025 році, Мінветеранів - 14 разів

Українська делегація готова відбути до США для продовження перемовин - Сибіга

СБУ продемонструвала уламки "Орєшніка", яким РФ атакувала Львівщину, і кваліфікує цей удар як воєнний злочин

"Київводоканал" відновив водопостачання на Печерську

Екстрені відключення поширені на весь Київ – "ДТЕК"

Голова МЗС Литви закликав до повної ізоляції Росії у відповідь на удар балістичною ракетою по газосховищу на Львівщині

В Києві постраждали 26 людей, встановлено особи всіх загиблих – прокуратура

Міноборони Нідерландів: Поки ми працюємо над мирними рішеннями, Росія тисне льодяним терором

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА