Інтерфакс-Україна
17:50 19.03.2019

Ще двом причетним до незаконного заволодіння цінними землями в передмісті Києва повідомлено про підозру

1 хв читати
Ще двом причетним до незаконного заволодіння цінними землями в передмісті Києва повідомлено про підозру

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький повідомив про підозру ще двом особам, причетним до незаконного заволодіння особливо цінними землями Національної академії аграрних наук України (НААН) у 2013-2014 роках.

Як повідомляє у вівторок прес-служба САП, оскільки ці особи є адвокатом і депутатом місцевої ради, то про підозру повідомив особисто Н.Холодницький.

У свою чергу прес-служба Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) поінформувала, що про підозру в розкраданні 15,12 га особливо цінної землі в передмісті столиці повідомлено колишньому головному вченому секретарю НААН і колишньому заступнику начальника Головного управління Держземагентства в Київській області.

Отже, нині загальна кількість підозрюваних - дев'ять осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

П'ять нардепів заявили про готовність взяти ексочільника "Укренерго" на поруки – депутат

Харківʼянка, яка передавала російському військовослужбовцю місця дислокації Сил оборони, отримала 15 років ув'язнення

Юрчишин: слова Путіна про готовність пустити ЗМІ в нібито оточені Куп’янськ і Покровськ - частина пропаганди

Заяви про "оточення" в Купʼянську українських військ є вигадкою - Угруповання Обʼєднаних сил

За ексзаступника голови Верховного суду Львова внесли заставу в 20 млн грн - ВАКС

Путін намагається налякати світ ядерною зброєю, яку РФ не зможе застосувати – ЦПД

Донецька ОВА: У Покровську евакуація практично неможлива, ворог б'є по цивільних, там залишаються 1256 людей

Гетманцев про звинувачення в плагіаті: пропоную вказати мені де і як надалі робити посилання, аби я знав на майбутнє

Клименко вважає ситуацію навколо Куп'янська стабілізованою

Рівень стресу серед українських дітей суттєво зріс за рік – соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА