18:02 19.03.2019

Аквапарк у ТРЦ Dream Town зачиняється з огляду на реконструкцію ТРЦ

2 хв читати

Аквапарк Юрського періоду Dream Island у торговельно-розважальному центрі (ТРЦ) Dream Town на просп. Оболонському, 21-б зачиняється з 2 квітня 2019 року на реконструкцію, в об'єкті планується оновлення усього третього поверху, повідомив ТРЦ Dream Town у Facebook.

У прес-службі ТРЦ Dream Town агентству "Інтерфакс-Україна" підтвердили інформацію про плановане закриття аквапарку з огляду на реконструкцію ТРЦ, переважно третього поверху.

"Аквапарк зачиняється у зв'язку з реконструкцією, плануються зміни усього третього поверху. Інформувати про подальші кроки будемо в міру надання інформації", - повідомили в прес-службі.

За даними прес-служби, поки що немає інформації про те, чи планується поетапна реконструкція усього ТРЦ. Також наразі не відомі заплановані терміни завершення реконструкції.

Як повідомлялося, відкриття першої черги ТРЦ Dream Town на просп. Оболонському, 16 у столиці відбулося в 2009 році, другої - у 2011 році. Загальна площа ТРЦ становить 162 тис. кв. м, орендна - 95 тис. кв. м.

Девелопером цього проекту стало ТОВ "Віта Верітас" (Київ), розробниками концепції - американська компанія Laguarda.Low і SQM Experts. Згідно з концепцією, кожен атріум комплексу декорований у стилістиці певної країни.

ТОВ "Віта Верітас" створено в 2005 році, здійснює оренду та управляє власною або орендованою нерухомістю.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, станом на березень-2019 власниками ТОВ є Олександр Меламуд (0,9%) і компанія "Мулонорт Трейдінг Лімітед" (99%), Людмила Шаповал (0,1%). Керівником компанії зазначений Гарі Корогодський.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА