20:06 19.03.2019

Полторак вручив відзнаки стратегічним радникам від Великої Британії та Литви, що завершили роботу в Україні

1 хв читати
Полторак вручив відзнаки стратегічним радникам від Великої Британії та Литви, що завершили роботу в Україні

Міністр оборони України Степан Полторак у вівторок зустрівся з групою стратегічних радників від США, Канади, Великої Британії, Литви, Польщі та Німеччини.

"Після завершення зустрічі мав честь нагородити відзнакою оборонного відомства "За розвиток військового співробітництва" стратегічних радників від Великої Британії - генерала (у відставці) Ніка Паркера та Литви генерала (у відставці) Йонаса Андрішкевічуса, які завершили свою роботу в Україні", - написав С.Полторак на своїй сторінці у Facebook.

Він подякував іноземним радникам за роботу щодо оцінки варіантів розвитку перспективної системи військового управління Збройних сил України. "Усі поради наших партнерів будуть детально вивчені, і процес реформування продовжено відповідно до визначених термінів. Ми маємо мету, і ми будемо йти до неї, обираючи, як найуспішніше виконати завдання, які виникатимуть на шляху реформ. Усі ви долучилися до реформування ЗС України", - звернувся міністр до радників.

С.Полторак також висловив вдячність за конструктивну та ефективну роботу, за єдність у намірах допомогти ЗСУ стати сильнішими.

"Ми залишимось друзями назавжди, і, я впевнений, що коли ми повернемо окуповані території, ми обов'язково запросимо вас та відсвяткуємо разом цю подію", - підсумував міністр.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА