Інтерфакс-Україна
11:46 20.03.2019

Турецький БПЛА Bayraktar TB2 пройшов успішні випробування в Україні - Порошенко

1 хв читати
Турецький БПЛА Bayraktar TB2 пройшов успішні випробування в Україні - Порошенко

 Випробування турецького безпілотного літального апарата Bayraktar TB2 відбулися успішно, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Випробування безпілотника Bayraktar TB2, який поставлений на озброєння української армії, відбулися успішно. Я вітаю Збройні сили України, партнерів з Туреччини. У нас сьогодні з'явилася абсолютно нова зброя - ударні безпілотники. Ви бачите камеру, яка працює безпосередньо на безпілотнику, ви бачите точність влучення", - сказав президент після випробування БПЛА на полігоні в Хмельницькій області в середу.

За словами П.Порошенка, з придбанням цього безпілотника з'явилися нові можливості у Сил спецпризначення, а також в українських десантників. "Я вважаю, що це хороший внесок у зміцнення обороноздатності держави", - сказав він.

Як повідомлялося, 6 березня на засіданні Ради національної безпеки і оборони України П.Порошенко поінформував, що турецькі ударні безпілотники Bayraktar TB2, про постачання яких раніше домовилися українська і турецька сторони, вже перебувають в Україні і незабаром розпочнуться їх випробування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

29 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одещина отримала гуманітарну допомогу від румунської лікарні за сприяння посольства України - МЗС

У Фінляндії шторм "Ханнес" залишив без електроенергії понад 115 тис. домогосподарств - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 186 ворожих атак - Генштаб

Одна людина загинула, ще 13 постраждали в ДТП за участі маршрутки на трасі Київ–Харків на Київщині

Макрон анонсував зустріч Коаліції охочих в Парижі у січні та повідомив про окрему розмову із Зеленським після його зустрічі з Трампом

Європейські лідери привітали прогрес у мирних переговорах щодо України після розмови Зеленського і Трампа

РФ не погодилася на зупинку вогню для проведення в Україні референдуму – Трамп

Трамп: Я бачу тристоронню зустріч із Зеленським і Путіним у потрібний час

Трамп: до робочої групи з боку США увійдуть зокрема Віткофф, Кушнер, Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА