Інтерфакс-Україна
13:02 20.03.2019

Вишинський сказав, що питання обміну його не цікавить

1 хв читати
Вишинський сказав, що питання обміну його не цікавить

Підозрюваний в Україні в державній зраді керівник "РИА Новости Украина" Кирило Вишинський наголосив, що питання обміну російській стороні його не цікавить, а "цікавить справедливість".

"Мене цікавить справедливість, а не обмін... питання обміну взагалі мене особисто не цікавить", - сказав він журналістам у перерві засідання Касаційного кримінального суду Верховного Суду в середу.

К.Вишинський зазначив, що в цьому випадку йдеться про те, що "за абсолютно надуманими обвинуваченнями журналістів кидають до в'язниці".

Говорячи про наявність у нього паспорта громадянина Російської Федерації, керівник "РИА Новости Украина" зазначив, що його дружина - громадянка РФ і живе в Москві. "Я хотів би мати можливість жити з нею", - пояснив він.

На початку засідання судді дозволили К.Вишинському брати участь у засіданні Верховного Суду не в скляному боксі, а поряд з адвокатами.

Адвокати аргументували своє клопотання тим, що у К.Вишинського ще немає вироку, а захист хоче з ним поспілкуватися. Прокурори в процесі не заперечували проти задоволення цього клопотання, і суд задовольнив клопотання сторони захисту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська і польська незалежність є гарантом свободи та безпеки усіх націй в цій частині Європи – Зеленський

До шістьох людей зросла кількість постраждалих від російських ударів по Запоріжжю – Нацполіція

Рішення ЄС про EUR90 млрд є перемогою для України — Зеленський

Прем'єр Польщі про кредит ЄС для України: Завжди краще мати хоч щось, ніж нічого

Вирішуючи з Україною спільні питання національної пам'яті, ми позбавляємо РФ можливості розділити нас - Навроцький

Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташований російський "Орєшнік". Вони приймуть рішення, як реагувати

Навроцький дав зрозуміти, що підтримує передачу МіГ-29, якщо Польща отримає від України антидронові технології

Навроцький передав Зеленському враження поляків, що їхня допомога Україні не була належно оцінена

Україна може запропонувати Польщі співпрацю у захисті від дронів та морській безпеці - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА