Інтерфакс-Україна
20:59 20.03.2019

Порошенко розцінює свою зустріч з керівництвом ЄС як підтримку євроінтеграційних прагнень України

1 хв читати
Порошенко розцінює свою зустріч з керівництвом ЄС як підтримку євроінтеграційних прагнень України

Президент України Петро Порошенко розцінює свою зустріч з керівниками Європейського Союзу, як свідчення підтримки євроінтеграційних прагнень України.

"Сьогоднішня зустріч унікальна за часом, оскільки відбувається за десять днів до виборів і це є абсолютно чітким форматом підтримки. І не просто підтримки Порошенка, а підтримки України в її євроінтеграційних прагненнях", - сказав П.Порошенко журналістам у середу в Брюсселі.

За словами президента, Україна потребує підтримки, оскільки зараз визначається її майбутнє - чи Україна продовжить свій інтеграційний шлях в ЄС і НАТО, "або не виключений можливий розворот".

Він підкреслив, що необхідно зробити все, щоб цього розвороту не відбулося.

П.Порошенко також повідомив, що обговорить з керівництвом ЄС проект макрофінансової допомоги Україні.

За його словами, порушуватимуться питання про створення енергомоста Україна - ЄС та недопущення реалізації проекту "Північний потік-2".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА