16:32 21.03.2019

Правоохоронці затримали 20 учасників транснаціонального угруповання, що продавало наркотики за криптовалюту

2 хв читати
Правоохоронці затримали 20 учасників транснаціонального угруповання, що продавало наркотики за криптовалюту

Правоохоронні органи України припинили діяльність транснаціонального угруповання, що продавало наркотики за криптовалюту в інтернеті, затримано 20 активних учасників групи.

"Задокументовано та припинено діяльність транснаціональної злочинної організації, учасники якої з 2014 року налагодили розгалужену мережу з продажу за криптовалюту на території України та колишнього СНД наркотичних засобів через інтернет-сайти", - розповів начальник департаменту Генеральної прокуратури України Сергій Кізь у четвер на брифінгу в Києві.

За його словами, до злочинної організації входили громадяни України та інших держав, зокрема РФ.

С.Кізь розповів, що в низці областей України було проведено понад 100 слідчих дій, вилучено наркотики, грошові кошти та цінності загальною вартістю понад $5 млн.

"Аналіз чорної бухгалтерії дає нам підстави вважати, що приблизний щорічний оборот і прибуток від злочинної діяльності цієї організації становив десятки мільйонів доларів", - сказав він.

Ці кошти, за словами С.Кізя, інвестували в нерухомість та бізнес, зокрема і в інших країнах. "Нині затримано близько 20 осіб-членів цього злочинного угруповання", - сказав представник Генпрокуратури.

У свою чергу перший заступник глави Служби безпеки України Павло Демчина розповів, що угруповання нараховувало загалом близько 1 тис. осіб.

Він допустив, що представники правоохоронних структур також могли бути причетні до діяльності цього угруповання. "Така розгалужена мережа, на мій погляд, - поки що про жодні твердження я не говорю, - не могла існувати без подібного", - сказав П.Демчина.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА