Інтерфакс-Україна
10:22 22.03.2019

Суд у РФ засудив українця Павла Гриба до шести років ув'язнення

1 хв читати
Суд у РФ засудив українця Павла Гриба до шести років ув'язнення

 Північно-Кавказький окружний військовий суд виніс обвинувальний вирок українцю Павла Грибу.

За рішенням суду П.Гриба засуджено до шести років ув'язнення в колонії загального режиму, передав кореспондент агентства "Інтерфакс-Південь" із залу суду.

Як повідомило "Громадське. ТВ", на дебатах 21 березня П.Гриб виступив з останнім словом, в якому, зокрема, сказав, що не визнає обвинувачень ФСБ РФ у сприянні в терористичній діяльності.

Як повідомлялося, П.Гриба затримали 24 серпня 2017 року під час відвідування Білорусі. Пізніше стало відомо, що він перебуває в слідчому ізоляторі в Краснодарі (РФ).

У Росії П.Гриба звинуватили в сприянні в терористичній діяльності. Справу П.Гриба було передано для розгляду до Північно-Кавказького окружного військового суду, його етапували з Краснодара до Ростова-на-Дону. Судові слухання розпочалися в липні 2018 року. П.Гриб заперечує обвинувачення.

З огляду на погіршення стану здоров'я П.Гриб потребує термінової медичної допомоги, зокрема операції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про нічний обстріл: Україні потрібно достатньо засобів ППО, світ має змусити РФ сісти за стіл перемовин

Поліція Києва з'ясовує обставини інциденту з побиттям військового у візку, є версія про інсценовану провокацію

Петиція про припинення громадянства мера Одеси на сайті президента за добу набрала необхідні для розгляду голоси

Через війну в Україні пошкоджено чи зруйновано 17,1% закладів освіти - Лісовий

Федоров закликає українців допомагати блокувати номери спам-дзвінків

Кількість вчителів до 30 років зменшилась більше ніж вдвічі за останню декаду - голова комітету Ради

РФ завдала понад 500 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області, під ударамим були інші регіони України

Щороку понад 7 тис. дітей в Україні потребують влаштування поза біологічними сім’ями - Мінсоцполітики

Збито/подавлено 69 цілей противника, зафіксовано влучання 27 ударних БпЛА на семи локаціях

У Харківській області 62 людини постраждали внаслідок обстрілів протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА