Інтерфакс-Україна
13:10 22.03.2019

У Луценка очікують вибачень від представника Atlantic Counsil Ослунда за висловлювання про генпрокурора

2 хв читати
У Луценка очікують вибачень від представника Atlantic Counsil Ослунда за висловлювання про генпрокурора

Старший член Atlantic Counsil (США) Андерс Ослунд відкликав свою заяву з негативною оцінкою генерального прокурора України Юрія Луценка. У генпрокурора розраховують на його вибачення.

У коментарі українській службі "Голосу Америки" у четвер А.Ослунд сказав: "Коли Юрій Луценко відкриває рот, то найчастіше для того, щоб збрехати. До нього абсолютно немає довіри. (...) Він сам був залучений до сумнівних справ".

За його словами, зрозуміло, до якої сили належить Ю.Луценко - "він є людиною президента Порошенка, але він не має жодної довіри".

Пізніше у своєму мікроблозі у Twitter він написав: "Я відкликаю свою заяву про Луценка".

У свою чергу прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган у Twitter написала: "Дорогий пане Ослунде, хотілося б прочитати не лише фразу про те, що ви відкликали свою попередню заяву, але і вибачення за ваші слова, які ви спочатку сказали про генерального прокурора України пана Юрія Луценка".

Як повідомлялося, Ю.Луценко в інтерв'ю американському виданню The Hill заявив, що посол США в Україні М.Йованович передавала йому список людей, від переслідування яких слід утриматися, проте він визнав недопустимим дотримуватися таких побажань.

Зі статті The Hill випливає також, що Ю.Луценко у своїй заяві стосовно М.Йованович міг мати на увазі розслідування про використання виділених США коштів для реформування органів української прокуратури, в якому фігурував тодішній заступник генпрокурора України Давід Сакварелідзе.

У Державному департаменті США заявили, що твердження Ю.Луценка не відповідають дійсності і мають на меті заплямувати репутацію М.Йованович.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА