16:58 22.03.2019

У РФ готується провокація із затриманням українських контрабандистів російської продукції військового призначення - нардеп Тимчук

2 хв читати
У РФ готується провокація із затриманням українських контрабандистів російської продукції військового призначення - нардеп Тимчук

У Російській Федерації триває підготовка провокації, в рамках якої планується показове затримання громадян України за нібито спробу контрабанди російської продукції військового призначення, повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" ("ІС"), народний депутат фракції "Народний фронт" Дмитро Тимчук.

За його словами, ще тиждень тому групі "ІС" стало відомо, що співробітники управління ФСБ РФ у Курській області через агентуру в середовищі російських контрабандистів шукають виконавців із числа українських громадян, готових організувати переміщення з РФ на територію України партії комплектуючих російського виробництва, необхідних для ремонту української військової техніки. У вигляді мотивації пропонувалася грошова винагорода та гарантії мінімального покарання. Виконавців мали затримати співробітники ФСБ РФ під час перетину російсько-українського кордону.

"Сьогодні група "ІС" отримала додаткове підтвердження того, що в РФ тема поставок російських комплектуючих в Україну глибоко опрацьовується і планується бути реалізованою найближчим часом", - написав Д.Тимчук на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер.

"За інформацією групи "ІС", військовій прокуратурі РФ ... доручається терміново організувати перевірки в піднаглядних військових частинах і профільних ремонтних підприємствах ... Особливу увагу пропонується приділити встановленню на облік і повторному використанню запасних частин, що утворюються в результаті розбраковки, від військової техніки, що надходить у ремонт або на утилізацію, перш за все танків Т-80 і БТР-80. Також доручається перевірити факти реалізації запасних частин в Україні безпосередньо або через треті країни під виглядом металобрухту, починаючи з 2014 року. Про результати перевірки доручено доповісти не пізніше ніж 30 березня 2019 року", - додав парламентарій.

За словами Д.Тимчука, до цього моменту в російських ЗМІ "можуть бути приурочені гучні пропагандистські акції", зокрема з метою посилити "негативний ефект" усередині українського суспільства напередодні та в день виборів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА