Інтерфакс-Україна
08:43 23.03.2019

На кладовищі в Харкові знайдено тіло немовляти

1 хв читати
На кладовищі в Харкові знайдено тіло немовляти

Поліція встановлює обставини смерті немовляти, тіло якого було знайдено на цвинтарі в Харкові загорнутим в поліетиленовий пакет.

Як повідомляє відділ комунікацій Головного управління Національної поліції в Харківській області, тіло хлопчика знайшов 54-річний чоловік, який збирав на кладовищі сміття і металобрухт, і повідомив про це правоохоронцям.

"На місці події виявлено тіло хлопчика віком до 1 місяця. Дитина була обмотаною в фрагмент тканини червоного кольору, загорнута в полімерний пакет чорного кольору і обмотана скотчем. Тіло немовляти направлено в морг для встановлення причини смерті", - йдеться в повідомленні.

Слідчий вніс інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань по п.2 ч.2 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрнафта" концентрується на оновленні транспорту, спецтехніки та побутової інфраструктури для персоналу

Міносвіти рекомендує університетам продовжити канікули або дистанційне навчання до 8 лютого

Противник використовує тактику застосування БпЛА на наднизькій висоті під ручним керуванням – Міноборони

Оголошено ведучих "Євробачення-2026"

Основна сесія НМТ-2026 відбудеться з 20 травня до 25 червня, а додаткова пройде 17-24 липня - УЦОЯО

У Києві без тепла лишаються 613 багатоповерхівок – КМДА

За добу на Донеччині загинула одна людини, ще одну поранено – ОВА

СБУ: Затримано російського "крота", який готував атаку РФ на морські дрони Sea Baby та Magura

Кабмін затвердив перелік проєктів актів, які не потребують правової експертизи Мін’юстом

Петиція до Кабміну про скасування зняття аліментів з бойових виплат військових набрала лише 50 голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА