Інтерфакс-Україна
09:23 23.03.2019

На Софійській площі 30 березня стартує фестиваль "Французька весна в Україні"

2 хв читати

На Софійській площі 30 березня о 20:30 повітряно-цирковим вуличним дійством "Садівниця Мю і кінематика флюїдів" від французького колективу Transe Express відкриється фестиваль "Французька весна в Україні", повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації.

Як зазначається, організатором заходу виступили посольство Французької Республіки і Французький інститут в Україні.

За словами організаторів, сюжет спектаклю розгортається навколо схожої на квітку оригінальної конструкції, яка відкривається, як величезна музична шкатулка.

"Зачеплена на підйомний кран повітряна зірка "спілкується" з гнучким анемоном в повітрі, тоді як глядачі спостерігають за світловою ходою артистів на землі", - йдеться в повідомленні.

Ознайомитися з програмою фестивалю можна на сайті Французького інституту в Україні.

У зв'язку з відкриттям фестивалю 30 березня з 19:00 до 23:00 заборонять рух усіх видів транспортних засобів на вулицях Софійській, Малій Житомирській, Володимирській (від вулиці Іринінської до вулиці Великої Житомирської) і в провулку Рильського.

Також будуть внесені зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, згідно зі схемою організації дорожнього руху.

У зв'язку з забороною руху всіх транспортних засобів за вказаними вулицями дозволять рух вулицею Хрещатик 30 березня з 19:00 до 23:00.

Окрім того, 28 березня з 20:00 до 1:00 29 березня і 30 березня з 20:00 до 23:00 частково відключать зовнішнє освітлення на Софійській площі, на вулиці Володимирській і провулку Рильського.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ГУР додав до бази даних понад сто іноземних компонентів, ідентифікованих в російських БпЛА та ракетах

Внаслідок вибухів в російському місті Пенза виведено з ладу ще два газогони - джерела

Гетманцев хоче від Міносвіти та Мінцифри рішучих заходів для врегулювання ситуації з електронними щоденниками

Крилату ракету "Іскандер-К" збито із зенітної установки під час атаки на Київ в ніч на 8 вересня

Судитимуть двох колишніх податківців та їх спільника: продавали хакерам інформацію про громадян України

Освітній комітет Ради буде просити Кабмін підвищити оклади працівникам УЦОЯО та регіональних центрів

Кабмін ліквідував робочу групу із гарантування безпекового середовища в Україні

Андріївський узвіз у вихідні зібрав близько 10 тисяч гостей але підтримка фронту виявилася мізерною

Шестеро цивільних загинули на Донеччині минулої доби через ворожі обстріли

НМТ-2025 через повітряну тривогу не змогли завершити всього 8 учасників - голова комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА