Інтерфакс-Україна
08:43 24.03.2019

Більше ста людей загинули внаслідок нападу на село в Малі

1 хв читати

Як мінімум 115 осіб стали жертвами нападу на село Огосагу в центральній частині Малі, повідомило агентство Associated Press.

За інформацією агентства, село Огосагу населене представниками народності фульбе. На них напали ополченці з народності догон. Між цими етнічними групами тривала ворожнеча. Догон звинувачують фульбе в підтримці джихадистів, які приходять через північний кордон (на півночі Малі межує з Алжиром - ІФ). Фульбе не подобається, що догон підтримує операції уряду з протидії екстремістам.

Напад на село відбувся близько 5:00 суботи за місцевим часом. Під час нападу загинув провідник села і його внуки. Фульбе розповідають про загибель вагітних жінок і малолітніх дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

Вітренко: зі мною жодних розмов і пропозицій посади міністра не було, але якщо запропонують, я не відмовлюся

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА