07:30 25.03.2019

У Таллінні заборонять використання пластикового посуду на громадських заходах

2 хв читати
У Таллінні заборонять використання пластикового посуду на громадських заходах

Влада Таллінна з осені вводить заборону на використання одноразового пластикового посуду на громадських заходах, повідомили "Інтерфаксу" в прес-службі естонської столиці.

"Мета введення обмежень полягає в тому, щоб знизити утворення шкідливих для навколишнього середовища відходів з пластика, підвищити свідомість людей і підтримати застосування повторно використовуваного посуду", - сказала віце-мер Таллінна Зюлейха Ізмайлова, чиї слова наводить прес-служба.

У повідомленні наголошується, що на проведених в Таллінні громадських заходах буде заборонено використовувати для сервірування одноразовий посуд і приладдя, до складу яких входить пластик.

При цьому дозволяється використовувати посуд і приналежності з пластика, що піддається компостуванню і відповідає естонському стандарту EVS-EN 13432 (вимоги до утилізації відходів за допомогою компостування і біодеградації - ІФ) чи іншим відповідним стандартом.

У прес-службі підкреслили, що організатори заходів будуть зобов'язані забезпечити сортування відходів таким чином, щоб в кожному місці збору сміття були марковані контейнери хоча б трьох типів: для змішаних побутових відходів, відходів, які розкладаються і упаковок.

Замість одноразового посуду, до складу якого входить пластик, можна буде використовувати посуд і прилади з картону, дерева, бамбука, пальмового листя, цукрової тростини або іншого компостируємого матеріалу. Також можна використовувати звичайний посуд, який буде видаватися під заставу.

Відповідно до постанови міських зборів, використання пляшок і банок з позначенням виданої під заставу тари на громадських заходах регулюватися не буде.

Дані зміни набувають чинності 1 жовтня 2019 року.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА