09:58 25.03.2019

У Сирії у важких умовах перебувають 75 українців, зокрема жінки з дітьми - Чубаров

1 хв читати
У Сирії у важких умовах перебувають 75 українців, зокрема жінки з дітьми - Чубаров

 Меджлісу кримськотатарського народу нині відомо про 75 громадян України, що перебувають у важких умовах на територіях Сирії зі зруйнованою інфраструктурою і звертаються по допомогу в поверненні їх в Україну, повідомляє народний депутат (фракція "Блок Петра Порошенка"), голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

"Останнім часом на адресу меджлісу кримськотатарського народу та на мою адресу як народного депутата України стали надходити звернення жінок - громадян України різних національностей, які через різні життєві обставини опинилися разом з малолітніми дітьми на території Сирії, з проханнями допомогти їм повернутися в Україну. На сьогодні в меджлісі кримськотатарського народу відомо про 75 осіб (21 жінка, 54 малолітні дитини), які перебувають у важких умовах на територіях зі зруйнованою інфраструктурою", - написав Р.Чубаров на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він зазначив, що з метою надання допомоги громадянам України, які опинилися в скрутному становищі за межами своєї країни, меджліс кримськотатарського народу взаємодіє з Міністерством закордонних справ України.

"Оскільки на території Сирійської Арабської Республіки наразі відсутні дипломатичні установи України, просимо осіб, що мають конкретні відомості про випадки перебування в Сирії громадян України, які шукають захисту у власної держави і не мають можливості зв'язатися з нами, інформувати за адресою: Chubarov.Refat@rada.gov.ua", - написав парламентар.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА