17:58 25.03.2019

У Держприкордонслужбі України спростовують інформацію про начебто прибуття спецназу США

1 хв читати
У Держприкордонслужбі України спростовують інформацію про начебто прибуття спецназу США

Українські прикордонники останнім часом отримують повідомлення із невідомих номерів із попередженнями про начебто прибуття до України спецназу США і підготовку "Майдану 3.0", у Державній прикордонній службі спростовують цю інформацію і закликають не піддаватися на такі провокації.

"В останні дні багато прикордонників, а можливо, й інші громадяни, почали отримувати СМС-повідомлення провокаційного змісту від невстановлених осіб. У повідомленнях йдеться про нібито таємне прибуття до Києва "американського спецназу", що питання "Майдану 3.0" вже вирішене і не має сенсу служити, оскільки "за вас усе вже вирішили", - написав речник Держприкордонслужби України Олег Слободян на сторінці у Facebook у понеділок.

Він офіційно заявив, що жоден американський або будь-який інший спецназ до України не прибував. "Прикордонники перебувають на своїх робочих місцях і позиціях і сумлінно і спокійно виконують покладені на них народом України обов'язки", - додав О.Слободян.

Він також закликав не піддаватися на провокації, не панікувати, а у разі отримання таких повідомлень - інформувати компетентні правоохоронні органи.

Спікер прикордонного відомства зазначив, що напередодні президентських виборів мета подібних провокацій - дестабілізувати ситуацію в країні і дезорієнтувати окремі соціальні групи і суспільство загалом.

Він виклав фотокопію СМС-повідомлень, які отримують українські прикордонники.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА