19:34 25.03.2019

Головою наглядової ради НСТУ обрано заст.шеф-редактора "Детектор медіа" С.Остапу

1 хв читати
Головою наглядової ради НСТУ обрано заст.шеф-редактора "Детектор медіа" С.Остапу

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) на засіданні в понеділок обрала своїм головою заступника шеф-редактора порталу "Детектор медіа" Світлану Остапу, делеговану від депутатської фракції політичної партії "Об'єднання "Самопоміч".

Як повідомляє прес-служба НСТУ, заступником голови наглядової ради обрано члена НСТУ від парламентської групи "Партія "Відродження" Ігоря Хохича. Секретарем наглядової ради обрано представника громадської організації "Трансперенсі Інтернешнл Україна", програмного директора "Детектор медіа" Вадима Миського.

Першим головою наглядової ради НСТУ 8 лютого 2017 року була обрана Тетяна Лебедєва, однак, згідно з пропозицією про наглядову раду, її голова, а також заступник голови та секретар обираються зі складу наглядової ради таємним голосуванням членів на 2 роки.

Як повідомлялося, наглядова рада НСТУ 31 січня цього року дев'ятьма голосами з 12 підтримала розірвання контракту з головою НСТУ Зурабом Аласанія. 1 лютого профспілка НСТУ повідомила про факти зловживань з його боку.

Однак 12 лютого наглядова рада НСТУ вирішила відкласти рішення про розірвання контракту до 6 травня. За словами в.о. голови наглядової ради С.Остапи, таке рішення було прийнято, щоб звільнення З.Аласанії не пов'язували з президентськими виборами в Україні.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА