Інтерфакс-Україна
16:14 26.03.2019

Суд у Києві скасував пункти порядку щодо монетизації пільг на проїзд у частині обмеження пільгового проїзду 30 поїздками на місяць

1 хв читати
Суд у Києві скасував пункти порядку щодо монетизації пільг на проїзд у частині обмеження пільгового проїзду 30 поїздками на місяць

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправними і недійсними пункти порядку щодо монетизації пільг на проїзд у частині обмеження пільгового проїзду 30 поїздками на місяць, затвердженого постановою Кабміну 14 березня 2018 року.

Згідно з повідомленням на сайті судової влади України, позивач посилався на обмеження його прав на пільговий проїзд у транспорті саме 30 поїздками на місяць за середньою вартістю однієї поїздки у розмірі середньої по області.

Згідно з першою і другою частинами п. 4 порядку надання пільг у готівковій формі на оплату проїзду всіма видами транспорту загального користування встановлювалося, що розмір щомісячної готівкової виплати затверджують облдержадміністрації, він визначається шляхом множення середньої вартості проїзду в області (Києві) на 30 поїздок.

При цьому середня вартість проїзду станом на 1 січня календарного року визначалася як середня вартість однієї поїздки, встановлена органами місцевого самоврядування.

Раніше директор департаменту соціальної політики Київміськдержадміністрації Юрій Крикунов повідомив, що міська влада не ухвалювала рішення про надання пільг з оплати проїзду в готівковій формі, тому в столиці нині діє механізм безготівкової компенсації без обмеження кількості поїздок пільговиків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку літа через обстріли агресора поранені 6 медиків екстренки, пошкоджені 24 автомобілі швидкої – МОЗ

На Донеччині в результаті обстрілів загинули 5 людей – ОВА

Росіяни продовжують зберігати високу активність на покровському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

На околиці Харкова сталася масштабна ДТП, троє осіб постраждали

Президент підписав новий санкційний пакет, направлений проти російських фінансових схем

В результаті ДТП за участю пасажирського автобуса в Угорщині тяжкі травми отримали четверо українців – МЗС України

Росіяни атакували Херсон, є постраждалі – ОВА

На Харківщині автівка наїхала на вибухонебезпечний предмет, шпиталізовано двох літніх чоловіків

Україна завершила вісім етапів великого обміну полоненими з РФ – Зеленський

В Україні в найближчі дві доби на більшості територій без опадів, місцями короткочасні дощі – Укргідометцентр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА