Інтерфакс-Україна
17:33 26.03.2019

Мінінфраструктури створить Оперативний штаб зі сприяння офіційним спостерігачам на виборах

1 хв читати
Мінінфраструктури створить Оперативний штаб зі сприяння офіційним спостерігачам на виборах

У Міністерстві інфраструктури України з 30 березня до 1 квітня 2019 року працюватиме Оперативний штаб зі сприяння офіційним спостерігачам у здійсненні ними повноважень під час виборчого процесу, повідомляється на сайті відомства.

Зазначений штаб створено з метою забезпечення виконання положень закону "Про вибори президента України" та на виконання доручення прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Чергові вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

ОСТАННЄ

У Чернівецькому ТЦК заявляють, що колишній бойовий медик Замрій "права на відстрочку не мав"

Ворог не полишає намірів зайти у Дніпропетровську область, але бійці 31 ОМБр мужньо тримають свою ділянку фронту

Короткочасні дощі та грози очікуються на більшій частині України у понеділок, на південному сході сильна спека

СБС знищили російський "Бук-М3" разом із боєкомплектом – Генштаб ЗСУ

Війська РФ окупували Локню на Сумщині - DeepState

Росіяни розпочали використовувати лазерну зброю проти українських дронів

УЧХ допомагали рятувальникам під час ліквідації пожежі на Миколаївщині

На Херсонщині загинуло 4 людини, ще 11 зазнали поранень через ворожі обстріли минулої доби

Невиконання обіцянки лідерів Німеччини, Франції та Великої Британії стосовно жорстких санкцій проти Росії підриває довіру до Європи - Науседа

Кіберкорпус ГУР "вимкнув" веб-ресурси "російських желєзних дорог" - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА