17:38 26.03.2019

Євросоюз вирішив підвищити безпеку автомобілів

2 хв читати
Євросоюз вирішив підвищити безпеку автомобілів

Із 2022 року нові технології безпеки стануть обов'язковими для транспортних засобів на території ЄС для захисту пасажирів, пішоходів і велосипедистів.

Керівні інститути ЄС досягли у вівторок тимчасової політичної угоди про перегляд Загальних правил дорожньої безпеки.

Нові обов'язкові функції безпеки вже є в автомобілів вищого класу, а через чотири роки вони стануть обов'язковими.

Для легкових автомобілів, мікроавтобусів, вантажівок та автобусів це засоби попередження про сонливість і зниження уваги водія (наприклад, використання смартфона за кермом), інтелектуальна допомога в дотриманні швидкісного режиму, гарантування безпеки за допомогою камер або датчиків, а також установка реєстратора даних у разі аварії ("чорного ящика").

Для легкових автомобілів і мікроавтобусів - допомога в підтримці смуги руху, посилене екстрене гальмування і краш-тест поліпшених ременів безпеки.

Для вантажівок та автобусів - особливі вимоги для поліпшення прямого огляду водіїв та усунення сліпих зон, а також системи виявлення пішоходів і велосипедистів, особливо під час поворотів.

Політична угода підлягає затвердженню Європарламентом і Радою ЄС.

Комісар ЄС з питань внутрішнього ринку, промисловості та підприємництва Ельжбета Беньковська зазначила через це, що обов'язкове оснащення європейських транспортних засобів передовими функціями безпеки здатне надати такий самий революційний вплив, як свого часу впровадження ременів безпеки.

Щороку в ЄС із його півмільярдним населенням на дорогах гинуть 25 тис. осіб, і переважна більшість цих нещасних випадків викликана людською помилкою.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА