Інтерфакс-Україна
08:24 28.03.2019

Влада Венесуели оголосила 28 березня вихідним днем через блекаут

1 хв читати
Влада Венесуели оголосила 28 березня вихідним днем через блекаут

Четвер, 28 березня, оголошено неробочим днем у Венесуелі через тривале масштабне відключення електроенергії в країні, повідомив міністр зв'язку і інформації країни Хорхе Родрігес.

"Інтенсивно займаючись відновленням національної енергосистеми, яка постраждала від найбільш серйозного теракту в історії Венесуели, боліваріанський уряд вирішив призупинити трудову і освітню діяльність …у четвер, 28 березня. Ми переможемо!", - написав Х.Родрігес у своєму Twitter.

Друге за останній час масове відключення електрики було зафіксовано в ніч на вівторок у Венесуелі. За даними енергетиків, воно торкнулося 88% території країни. Проблеми з енергопостачанням спостерігаються в 20 штатах.

Раніше в березні в Венесуелі вже відбувалося масове відключення електрики, в результаті якого без світла залишилася майже вся територія країни. Тоді влада заявила, що це сталося з вини США і опозиції, які організували хакерську атаку на ГЕС, яка виробляє левову частку електрики в Венесуелі. Лідер опозиції Хуан Гуайдо, зі свого боку, заявив, що відключення сталося через некомпетентність влади.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні вже відбудовані сотні об'єктів інфраструктури - Зеленський

Уряд розраховує, що до 2030 р. 60% жителів України будуть володіти англійською мовою певною мірою

Зеленський привітав працівників українських ЗМІ з Днем журналіста

Кількість постраждалих у Тернополі зросла до 11 осіб, шестеро з них – рятувальники

У стаціонарах Києва перебувають 17 постраждалих через нічну атаку, ще восьмеро отримують допомогу амбулаторно

В Україні відзначають День журналіста: благодійний концерт на підтримку військових

Короткочасні дощі та грози пройдуть на значній території України в суботу, вдень 28-33°

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" іноземців, залучених до надання гуманітарної допомоги Україні

Стефанішина: Говорити про дати відкриття перших трьох переговорних Кластерів можна буде через 2 тижні, коли ЄК надасть висновки

УЧХ допомагає постраждалим від російської атаки на Тернопіль та Луцьк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА