Інтерфакс-Україна
19:14 28.03.2019

На Харківщині аварійно сів Мі-2 МСБ бригади Повітряних сил, члени екіпажу не постраждали

1 хв читати
На Харківщині аварійно сів Мі-2 МСБ бригади Повітряних сил, члени екіпажу не постраждали

У Чугуєві (Харківська обл.) вертоліт Мі-2 МСБ, що належить місцевій навчальній авіаційній бригаді Повітряних сил Збройних сил України, здійснив аварійну посадку в четвер, обидва члени екіпажу не постраждали.

Як повідомляє прес-центр командування Повітряних сил ЗСУ на сторінці у Facebook, аварійну посадку було здійснено близько 14:30 під час виконання навчально-тренувального польоту.

За попередніми даними, екіпаж виявив проблеми в системі керування вертольотом і прийняв рішення про посадку.

"За попередньою інформацією, відмовило рульове керування. У вертольоті перебували курсант і льотчик-інструктор, який прийняв управління вертольотом і здійснив посадку на непідготовлений майданчик. Екіпаж не постраждав. Вертоліт отримав незначні пошкодження", - повідомив кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" офіцер Інформагентства Міноборони України (Харків) Дмитро Чалий.

Причини відмови техніки встановить спеціальна комісія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів нараду щодо дипстрайків

Єврокомісія: Зарано говорити про можливу участь ЄС в переговорах зі США, РФ та Україною через відсутність визначеності щодо самих переговорів

В Україні приватними коштами планують відкрити комплексний центр військово-цивільної підготовки – співзасновник Backyard Camp

Учора обговорювались різні потенційні формати зустрічей на рівні лідерів: два двосторонні формати, один тристоронній - Зеленський

Мерц провів розмову із Зеленським, запевнив у підтримці

Дрони ГУР завдали успішного вогневого ураження ворожому десантному катеру в Криму

Кличко передав 900 БпЛА бійцям ЗСУ від громади столиці

Сили оборони уразили Афіпський НПЗ на території РФ – Генштаб ЗСУ

Поліція затримала чоловіка, який відкрив стрілянину в "МакДональдзі" в Черкасах

Обстріл РФ Дніпропетровщини FPV-дронами пошкодив обладнання ДТЕК, люди не постраждали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА