Інтерфакс-Україна
08:57 02.04.2019

Прокуратура через суд вимагає повернути в держвласність 6 га лісу під Харковом

1 хв читати
Прокуратура через суд вимагає повернути в держвласність 6 га лісу під Харковом

Дергачівська місцева прокуратура Харківської області направила до суду позови про повернення державі 6 га лісу, незаконно переданого в приватну власність.

"У зв'язку з виявленими порушеннями прокуратура звернулася з відповідними позовами до суду", - повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

За даними відомства, в 2009 році колишні посадові особи райдержадміністрації передали ці землі в приватну власність трьох громадян. Землі відводилися під виглядом сільськогосподарських, без згоди постійного користувача - ДП "Харківська лісова науково-дослідна станція". Надалі нові власники оформили держакти на ділянки.

Однак, як з'ясувало слідство, надання земель у власність сталося з низкою порушень. Зокрема, не було змінено цільове призначення ділянок. Окрім того, був порушений встановлений державою мораторій на відчуження лісових земель. Збиток, нанесений в результаті цього державі, оцінюється на суму понад 4 млн.грн.

За фактом незаконного відведення земель ведеться досудове розслідування за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Запроваджуємо по всій країні порайонне оповіщення повітряних тривог

Окупанти за 44 місяці захопили 23% Донецької області, стільки ж лишається під контролем Сил оборони – DeepState

На Одещині світло повернули для 185 тис. абонентів – ОВА

Перемовини в Берліні продовжаться о 12:00, після цього Зеленський зустрінеться з Штайнмаєром та президентом Бундестаґу

СБУ та Нацполіція затримали ворожого агента, який готував замах на посадовця оборонного заводу в Запоріжжі

Зеленський зустрівся з президентом Фінляндії в Берліні

"Євросолідарність" ініціює зустріч з президентом для отримання інформації про мирні переговори

Президент Фінляндії зустрівся з посланцями Трампа в Німеччині, але участі в офіційних перемовинах не брав – ЗМІ

78 окремий десантно-штурмовий полк 7 корпусу ШР ДШВ розширений до бригади

Більшість українців називають обстріли причиною відсутності світла, 29% звинувачують владу – соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА