Інтерфакс-Україна
19:49 03.04.2019

ЦВК прийняла протоколи вже від 103 окружкомів із 199, а також з 22 дільниць за кордоном

1 хв читати
ЦВК прийняла протоколи вже від 103 окружкомів із 199, а також з 22 дільниць за кордоном

Центральна виборча комісія України прийняла для розгляду і подальшої обробки паперові протоколи (так звані протоколи з "мокрими печатками") про підсумки голосування на виборах президента ще від 6 окружних комісій.

Як повідомляє прес-служба ЦВК, на засіданні, яке продовжилося в середу, Комісія прийняла протоколи від ОВК № 60 (Донецька область), № 79 (Запорізька область), № 100 (Кіровоградська область), № 119 (Львівська область), № 154 (Рівненська область ), № 197 (Черкаська область).

Окрім того, після відповідної обробки прийнятих раніше протоколів про підсумки голосування, ЦВК доручила окружним комісіям № 148 і № 212 підготувати і надати протокол з позначкою "Уточнений" до 4 квітня включно.

Також у режимі засідання ЦВК прийняла, розглянула і оголосила протоколи 22 дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних дільницях.

Таким чином, на 18:00 3 квітня ЦВК прийняла протоколи про підсумки голосування на 103 із 199 територіальних виборчих округів по всій Україні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти спростувало інформацію про необов'язковість військової підготовки в наступному навчальному році

Контроль якості повітря в селі Житомирської області, де пролунали вибухи показав незначні відхилення – ОВА

Зеленський пропонує ЄС створити міжнародну платформу для контролю за експортом товарів подвійного призначення

Кількість постраждалих в Полтаві зросла до 59 людей – поліція

Природні пожежі на Криті призвели до евакуації тисяч людей

Сибіга зустрівся із керівництвом УЧХ, готується підписання меморандуму про співпрацю

Запорізькі поліцейські повідомили про підозру депутатці з тимчасово окупованої Василівки

ЄК виділить EUR295,5 млн на продовження проекту Rail Baltica

Необхідно усунути правову колізію стосовно пайових внесків для будівництв, розпочатих у 2021р

Окупанти просунулися у Кам'янському, Зірці, біля Андріївки, Багатиря, Неліпівки та Синьківки – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА