Інтерфакс-Україна
20:20 05.04.2019

Голова Комітету зі збройних сил Сенату США запропонував стратегію подальшої підтримки України

1 хв читати
Голова Комітету зі збройних сил Сенату США запропонував стратегію подальшої підтримки України

Голова Комітету зі збройних сил Сенату США, сенатор Джим Інхоф запропонував стратегію подальшої підтримки України у своїй статті для американського видання Politico "США зробили багато для України, але можуть зробити ще більше", повідомляє українське посольство в Сполучених Штатах Америки.

"На думку сенатора, кроки, які зробила Адміністрація США за останні роки на підтримку України, були важливими і значними, однак на цьому не варто зупинятися. З огляду на збільшення російської загрози та останні події, пов'язані із зухвалим захопленням Росією українських моряків і човнів, голова Комітету зі питань збройних сил Сенату США закликає розглянути можливі шляхи допомоги Україні у покращенні морської та протиповітряної оборони, посилити фінансування Ініціативи з безпекової допомоги Україні та програм Держдепартаменту з безпекової допомоги щодо надання оборонної летальної зброї, збільшити санкційний тиск, посилити присутність НАТО у Чорноморському регіоні", - йдеться на сторінці посольства в соцмережі Facebook у п'ятницю ввечері

Крім того, пишуть українські дипломати, американський політик звертається до європейських країн із тим, щоб скоординувати можливості союзників та заборонити російським торговельним кораблям входити до їхніх портів та підтримати скасування проекту "Північний потік-2".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Велика Британія відправить свої винищувачі Typhoon до Польщі

До 19 зросла кількість постраждалих через удар РФ по Краматорську

Сибіга: Збір МЗС та United 24 на наземних роботів для фронту перетнув позначку в 10 млн грн

МЗС України розцінило прийом у Мінську окупаційної влади з Херсонщини як грубу зневагу до суверенітету

Шмигаль та єврокомісар з питань оборони обговорили співпрацю в ОПК

До програми PURL вже залучено понад $2 млрд, оголошено ще $1,5 млрд – Зеленський

Усі домовленості щодо постачання систем ППО мають бути виконані до зими – Зеленський

Зеленський за тиждень до Генасамблеї ООН: Співпрацюємо з лідерами європейських країн для спільного тиску на РФ

У Генштабі ЗСУ підтвердили звільнення з посад командирів 17-го та 20-го армійських корпусів

НСАУ опротестовує механізм "мовчазної згоди" для об’єктів спадщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА