Інтерфакс-Україна
11:16 06.04.2019

Українські військові в зоні ООС захопили в полон диверсанта

1 хв читати
Українські військові в зоні ООС захопили в полон диверсанта

У Мар'їнському районі (Донецька обл.) українські військовослужбовці в ніч на суботу захопили в полон бойовика, який намагався перетнути лінію розмежування з метою диверсії в тилу Збройних сил України, повідомляє прес-центр операції об'єднаних сил (ООС).

"Сьогодні, 6 квітня, близько третьої години ночі, неподалік позицій одного з підрозділів Об'єднаних сил, затримано ще одного військовослужбовця 100-ї окремої мотострілецької бригади російсько-окупаційних військ, який мав завдання здійснити диверсію в тилу наших військ, які обороняються на Курахівському напрямку", - повідомляє прес-центр ООС на сторінці в соцмережі Фейсбук у суботу вранці.

В інформації зазначається, що диверсантом, який був у цивільному одязі, виявився рядовий 3-го батальйону 100-ї окремої мотострілецької бригади.

"Військовослужбовці, які виконували бойове завдання, завчасно помітили недолугі намагання бойовика обійти наші позиції з флангу. Бойовика затримано, він надав необхідну інформацію розвідці Об'єднаних сил", – йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МАГАТЕ закликала обмежити військову активність щодо інфраструктури українських АЕС

Путін може спробувати напасти на одну з європейських країн до завершення війни в Україні - Зеленський

США – стратегіний партнер на довгі роки і в основі відносин України з ними – повага – Зеленський

Путін у патовій ситуації, він не досяг обіцяних цілей – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 248 ворожих атак - Генштаб

Трамп пообіцяв кожному громадянину США $2000 дивідендів за рахунок митних надходжень

Відновлення енергетичної системи відбувається цілодобово - Зеленський

Графіки обмеження постачання електроенергії 10 листопада застосовуватимуться впродовж усієї доби

Одна людина постраждала внаслідок атаки російських дронів та обстрілів в Дніпропетровській області - ОВА

На Херсонщині поранень дістали п'ятеро цивільних через російські атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА