Інтерфакс-Україна
19:01 06.04.2019

Бойовики 7 разів обстрілювали українських військових на Донбасі в суботу

1 хв читати
Бойовики 7 разів обстрілювали українських військових на Донбасі в суботу

З початку поточної доби до 18.00 бойовики сім разів обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі, з них двічі - із застосуванням озброєння, забороненого мінськими домовленостями. Втрат серед українських військових немає, повідомляє штаб Операції об'єднаних сил (ООС) на сторінці в Фейсбук у суботу

"Також російсько-окупаційні війська вели вогонь по позиціях підрозділів Об'єднаних сил з озброєння бойових машин піхоти, гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї", йдеться в повідомленні.

У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" ворог 6 разів обстріляв опорні пункти ООС: з мінометів калібру 120 мм - поблизу села Павлопіль; з озброєння бойових машин піхоти і великокаліберних кулеметів - біля населеного пункту Піски; з автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів – у села Широкине; зі станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів - неподалік селища Опитне; зі станкових протитанкових гранатометів і стрілецької зброї – навколо населеного пункту Старогнатівка; зі станкових протитанкових гранатометів - поблизу Авдіївки, відзначають у штабі ООС.

У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" окупанти з мінометів калібру 120 мм обстріляли позиції Об'єднаних сил поблизу населеного пункту Зайцеве.

На ворожі обстріли підрозділи Об'єднаних сил дали адекватну відповідь. Втрати противника уточнюються.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Це не справжнє перемир'я" – речник МЗС України про пропозицію РФ

Умєров за результатами зустрічі у Стамбулі: 1200 людей взяли участь у гуманітарному обміні і ці обміни буде продовжено

Кабмін поклав на Міненерго функції із забезпечення формування держполітики у сфері управління зоною відчуження

Кабмін пропонує Раді погодити нові норми підтримки сімей з дітьми: підвищення виплат за народження, "єЯсла", "Пакунок школяра"

Кабмін пропонує Раді скасувати адмінвідповідальність за порушення вимог щодо заняття народною медициною

Кабмін пропонує Раді скасувати понад 60 інструментів держрегулювання господарської діяльності у різних сферах

Затвердили запуск грантового конкурсу в межах Brave1 щодо виробництва вибухових речовин в Україні - Свириденко

Умєров доповів президенту України про результати третьої зустрічі з представниками РФ у Стамбулі

Кабмін перепризначив 6-х заступників міністра економіки в об'єднане Мінекономіки, довкілля та сільського господарства

Троє мирних жителів постраждалі через ворожі обстріли Купʼянського району Харківської області - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА