Інтерфакс-Україна
07:55 07.04.2019

За минулу добу бойовики 14 разів обстріляли позиції ЗС України на Донбасі, загинули двоє військових

2 хв читати
За минулу добу бойовики 14 разів обстріляли позиції ЗС України на Донбасі, загинули двоє військових

За минулу добу бойовики здійснили 14 обстрілів позицій Збройних сил України на Донбасі, загинули двоє українських військовослужбовців, повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил (ООС).

"6 квітня російсько-окупаційні війська 14 разів обстріляли позиції підрозділів Об'єднаних сил, при цьому сім разів застосували заборонене мінськими домовленостями озброєння з витратою 59 мінометних мін калібру 120 і 82 мм. Також ворог обстрілював наших захисників з озброєння бойових машин піхоти, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Внаслідок обстрілу двоє військовослужбовців Об'єднаних сил загинули", - йдеться у зведенні, оприлюдненому на сторінці прес-центру штабу в соцмережі Фейсбук у неділю вранці.

У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" бойовики десять разів обстріляли позиції українських військ. Так, двічі - з мінометів калібрів 120 і 82 мм - поблизу н.п. Павлопіль, з мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем і стрілецької зброї - у Авдіївки, з озброєння бойових машин піхоти і великокаліберних кулеметів - біля н.п. Піски.

З автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів - неподалік селища Широкине, зі станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів – навколо н.п. Опитного, зі станкових протитанкових гранатометів і стрілецької зброї - у с.Старогнатівка, зі станкових протитанкових гранатометів - біля н.п. Авдіївка і Чермалик, з автоматичних станкових гранатометів - поблизу Красногорівки.

У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник обстріляв позиції українських військ чотири рази - з мінометів калібру 120 мм – у н.п. Зайцеве, з мінометів калібру 82 мм, станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів - біля села Золоте-4, з мінометів калібру 82 мм, автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів, мінометів калібру 82 мм - поблизу хутора Вільний.

За даними української розвідки, 6 квітня трьох бойовиків знищено, один поранений.

"З початку поточної доби ворог обстріляв з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї наших захисників у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" в районі населеного пункту Широкине. Втрат серед особового складу немає", - підсумували в штабі.

Також наголошується, що підрозділ, який обстріляв противник, застосовував штатне озброєння. Втрати ворога уточнюються.

 

 

ОСТАННЄ

Переговори в Абу-Дабі продовжаться 1 лютого – ЗМІ

Потік на в’їзд в Україну цього тижня знову більше за потік на виїзд попри обстріли та морози

В Деснянському районі Києва повернули світло для 88 тисяч осель – ДТЕК

В Києві 3300 багатоповерхівок залишаються без тепла після російської атаки – Кличко

РФ веде фіктивні переговори і не готова укладати мирну угоду – Яценюк про зустріч в ОАЕ

Чотири екіпажі швидкого реагування УЧХ допомагали постраждалим від російської атаки БпЛА у Харкові

В лівобережній частині Києва відновлено водопостачання – Київводоканал

Перемовини в Абу-Дабі були конструктивними, наступні зустрічі можуть відбутися наступного тижня – Зеленський

На лінії фронту відбулося 61 боєзіткнення, майже половина з них на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Наступний раунд переговорів між Україньою, США та РФ відбудеться наступного тижня – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА