Інтерфакс-Україна
11:11 07.04.2019

Правоохоронці затримали іноземця за порушення ПДР на Сумщині

1 хв читати

Правоохоронці в Сумській області затримали іноземця без документів і з ознаками наркотичного сп'яніння за порушення правил дорожнього руху (ПДР), повідомила прес-служба Національної поліції області.

"В обласному центрі патрульні зупинили автомобіль Mercedes-Benz C-200 за порушення ПДР. За кермом інспектори виявили 19-річного іноземця. З'ясувалося, що документів на право кермування автомобілем у чоловіка взагалі не було, зате патрульні виявили у нього ознаки наркотичного сп'яніння", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в присутності двох свідків він категорично відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння.

Правоохоронці склали на правопорушника адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 126 (керування транспортним засобом, не маючи права керування) КУпАП і ч. 1 ст. 130 (керування з ознаками наркотичного сп'яніння та відмову від проходження огляду) КУпАП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У столиці розгорнуто додатковий теплопункт УЧХ

Домовлено продовження роботи на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі - Умєров

Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів

Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників

Київська ОВА: Навчальний процес у школах області відновлять з 19 січня

Міністр закордонних справ Нідерландів назвав погрозу Трампа митами проти ЄС через Гренландію "шантажем"

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

У Корюківському районі пошкоджено важливий енергооб’єкт, знеструмлено низку населених пунктів - "Чернігівобленерго"

Кулеба: У Києві тривають роботи з відновлення теплопостачання у 143 житлових будинках

Італія передасть Україні опалювальне обладнання для підтримки постраждалих від обстрілів регіонів — Буданов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА