Інтерфакс-Україна
08:11 08.04.2019

Літак екстрено приземлився на Тайвані через задимлення в двигуні

1 хв читати
Літак екстрено приземлився на Тайвані через задимлення в двигуні

Літак авіакомпанії Cathay Dragon, який летів у Гонконг, екстрено приземлився на Тайвані через дим у правому двигуні. Про це повідомляє Центральне інформаційне агентство (CNA) острова.

За його даними, на борту Airbus 330 перебувало 317 пасажирів. Задимлення сталося незабаром після зльоту. CNA додає, що причиною могло стати зіткнення з птахами.

Лайнер зробив кілька кіл над морем, скинув пальне і потім приземлився в аеропорту міста Гаосюн. У Cathay Dragon розповіли, що ведеться розслідування події. В авіакомпанії додали, що займаються організацією альтернативних літаків для пасажирів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Загиблих та постраждалих внаслідок влучання ворожого БпЛА в багатоповерхівку в Чернігові не виявлено

Зеленський про обстріли: Росіяни намагаються зламати Різдво, докладаємо максимум зусиль, щоб українці були зі світлом

Зеленський анонсував нові програми прямої підтримки на 2026 рік

Дрон влучив у 9-й поверх багатоповерхівки в Чернігові, про постраждалих наразі невідомо

Перед підривом підводного човна в Новоросійську СБУ уразила морський літак-розвідник Іл-38Н

Естонія виділяє 2 млн євро на підтримку енергетики України

Сили оборони контролюють північну частину Покровська, в центрі блокується просування противника – УВ "Схід"

Частина Чернігова знеструмлена внаслідок ворожого удару по енергооб'єкту – Чернігівобленерго

Ізраїль не має наміру створювати поселення в Секторі Гази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА