Інтерфакс-Україна
16:25 08.04.2019

Фанати ФК "Карпати" розгромили три вагони в поїзді Львів - Запоріжжя

1 хв читати
Фанати ФК "Карпати" розгромили три вагони в поїзді Львів - Запоріжжя

Пасажири поїзда Львів-Запоріжжя, які виявилися вболівальниками футбольного клубу "Карпати", 6 квітня зіпсували обладнання четвертого, п'ятого і шостого вагонів поїзда, йдеться в повідомленні АТ "Укрзалізниця".

"Тепер вагони потребують суттєвого ремонту й тому тимчасово виведені з обігу", - зазначають у компанії.

Зокрема, в поїзді №120 Львів - Запоріжжя пасажири розбили скло у 12 вікнах і тамбурах вагонів, викинули з поїзда 21 матрац, 25 подушок, 25 постільних комплектів, одну зимову ковдру та три вогнегасники.

"З огляду на скарги пасажирів та працівників поїзної бригади винуватцями безладу виявилися 250 пасажирів — вболівальники ФК "Карпати", які сіли в поїзд на станції "Львів", - наголошується в повідомленні.

В "Укрзалізниці" скаржаться, що правоохоронців викликали майже на кожну станцію по ходу проходження поїзда, але жоден із представників Нацполіції, які приїжджали на виклики, не вжив заходів для врегулювання ситуації та вгамування хуліганів.

З огляду на інцидент "Укрзалізниця" вкотре звертається до МВС із проханням про супровід пасажирських поїздів працівниками поліції або Національної гвардії для забезпечення дотримання громадського порядку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 165 ворожих атак - Генштаб

Рада ЄС схвалила виділення Києву близько EURO 2.3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Прем'єр Нідерландів про зустріч Коаліції охочих: Обговорили підтримку енергетики, дипломатичний трек та відповідальність РФ

Американський план передбачає вихід військ РФ з Сумської, Дніпропетровської та Харківської областей - Зеленський

Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України

Зеленський повідомив про конструктивну розмову з командою США щодо гарантій безпеки: Домовились активно працювати

Сіверськ залишається під контролем Сил оборони – ОК "Схід"

Зеленський: Чисельність ЗС України у межах можливої угоди – 800 тис. військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА