07:58 09.04.2019

Українські військові поїдуть на медичну реабілітацію в Болгарію

1 хв читати
Українські військові поїдуть на медичну реабілітацію в Болгарію

Група поранених українських військових у складі 12 людей поїдуть на медичну реабілітацію в Болгарію, проїзд і лікування оплатять іноземні партнери, повідомили в прес-службі Міністерства у справах ветеранів України.

"9 квітня о 9:00 ранку на курс медичної реабілітації в Болгарію відправиться чергова група поранених українських воїнів. 12 осіб безкоштовно отримають курс медичної реабілітації в лікарні "Калероя" болгарського міста Хісар", - йдеться в повідомленні на сайті міністерства в понеділок.

В інформації зазначається, що відповідно до угоди, витрати, пов'язані з проходженням фізіотерапії протягом двох тижнів і розміщенням осіб в "Калероя", забезпечує болгарська сторона, а витрати, пов'язані з міжнародним та місцевим транспортуванням, медичним страхуванням і харчуванням на період медичної реабілітації, забезпечує Трастовий фонд НАТО в Україні в сфері медичної реабілітації.

"Українська сторона фінанси на реалізацію цього проекту не витрачає", - підкреслили у відомстві.

У рамках проекту, який почався в середині 2018 року, протягом двох років, реабілітацію повинні пройти 300 українських вояків. Наразі в болгарській клініці побували 94 поранених.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА