08:28 09.04.2019

Парубій не втрачає надію на прийняття Радою Виборчого кодексу

1 хв читати
Парубій не втрачає надію на прийняття Радою Виборчого кодексу

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій сподівається, що українському парламенту вдасться прийняти Виборчий кодекс.

"Я сподіваюсь, що ми зможемо той шлях пройти", - сказав спікер в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV в понеділок увечері.

Він нагадав, що багато хто скептично ставилися до перспектив Верховної Ради проголосувати за медичну реформу, закон про освіту, закон про Вищий антикорупційний суд.

"Я не можу говорити впевнено. Можу сказати, що я, як глава українського парламенту, роблю все можливе. Ще жодного разу ми не відходили від тих планів, які у нас є ... Я сподіваюся - це будуть м'які слова - що ми зможемо пройти ті 4,5 тисячі правок, які є. І що ми зможемо прийняти позитивне рішення", - сказав А.Парубій.

Як повідомив раніше народний депутат з фракції "Самопоміч" Руслан Сидорович, робоча група завершила підготовку проекту Виборчого кодексу до другого читання.

7 листопада 2017 року Верховна Рада України підтримала в першому читанні проект Виборчого кодексу України (законопроект №3112-1) авторства групи народних депутатів на чолі зі спікером парламенту А.Парубієм. Ініціатива передбачає пропорційну систему виборів народних депутатів з відкритими списками.

Спікер неодноразово висловлював надію на те, що парламент затвердить Виборчий кодекс до наступних парламентських виборів.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА