Інтерфакс-Україна
18:52 10.04.2019

В "Автомайдані" заявляють, що не приїжджали до офісу Зеленського з вимогою здати аналізи

1 хв читати
В "Автомайдані" заявляють, що не приїжджали до офісу Зеленського з вимогою здати аналізи

У громадській організації "Автомайдан" заявляють, що не прибували до офісу кандидата на посаду президента України, шоумена Володимира Зеленського в центрі Києва в середу.

"Деякі засоби масової інформації сьогодні поширили недостовірну інформацію про нібито участь "Автомайдану" в "акції протесту" біля офісу В.Зеленського з вимогою до нього "здати аналізи". Офіційно заявляємо, що "Автомайдан" до цієї фейкової акції не має ніякого стосунку", - йдеться в повідомленні на сторінці організації в соцмережі Facebook у середу.

Водночас в організації дали зрозуміти, що під їхнім ім'ям діють інші активісти, які не мають до них стосунку. "Хочемо нагадати, що особливо у виборчий період ім'я Автомайдану намагаються використовувати різні ділки у своїх корисливих цілях. Кого ми вже помітили в цьому, перебуває в нашому чорному списку ... Будьте уважними й не ведіться на фейки, особливо під час виборів", - ідеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Речник МЗС про атаку ворожого БпЛА та загибель кореспондента: це був навмисний удар

Майже для 28 тис. споживачів в 76 н.п. на Одещині відновили е/е

У Краматорську та Дружківці відновили електроенергію для понад 90 тис. абонентів

Глава МЗС Ізраїлю привітав Андрея Бабіша з перемогою на парламентських виборах у Чехії

Партія Андрея Бабіша ANO лідирує на парламентських виборах у Чехії після підрахунку понад 60% голосів

У селі на Харківщині внаслідок артобстрілу загинула мирна мешканка

Окупанти обстріляли два райони Дніпропетровщини, постраждала літня жінка та пошкоджена інфраструктура

Сирський: Сили оборони стабілізували ситуацію на лиманському напрямку та нищать логістику ворога на добропільському

Голова Держприкордонслужби України зустрівся з головою КМЄС в Україні

ЦАХАЛ залишається в секторі Газа, про припинення вогню поки не йдеться - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА