Інтерфакс-Україна
19:16 10.04.2019

Омбудсмен Денісова просить російську сторону про сприяння в наданні медичної допомоги затриманому кримському татарину Абдулаєву

2 хв читати
Омбудсмен Денісова просить російську сторону про сприяння в наданні медичної допомоги затриманому кримському татарину Абдулаєву

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової та голови Ради з прав людини при президентові РФ Михайла Федотова з проханням про сприяння в наданні необхідної медичної допомоги затриманому наприкінці березня кримському татарину Теймуру Абдулаєву.

Л.Денісова на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на адвоката, написала, що в Т.Абдуллаєва погіршився стан здоров'я.

"За інформацією його адвоката, в утримуваного у СІЗО Ростова-на-Дону кримського татарина запалення лицьового нерва та проблеми з вухом – він практично не чує. Теймура досі не обстежили, а лише запропонували уколи антибіотиків. Стан його тільки погіршуватиметься, якщо не буде медичного втручання", - повідомила омбудсмен.

У зв’язку з цим Л.Денісова звернулася до Т.Москалькової та М.Федотова "з проханням посприяти в наданні належної медичної допомоги Теймуру Абдулаєву".

Крім того, український уповноважений висловила обурення тим, що в середу "суд" у Сімферополі залишив під вартою Едема Бекірова, якого безпідставно затримали російські силовики під час в'їзду в анексований Крим у грудні 2018 року. Вона нагадала, що Е.Бекіров - інвалід першої групи, в нього низка захворювань, які не сумісні з перебуванням у СІЗО.

"Тяжкий стан Едема Бекірова фактично підтверджує і російський омбудсмен Тетяна Москалькова, яка у відповідь на мій лист повідомила, що цього місяця Едема Бекірова направлять для проведення медичного обстеження до Головного бюро медико-соціальної експертизи Криму з метою "встановлення групи інвалідності". Я засуджую це судилище над громадянином України. Подальше утримання його в умовах СІЗО може призвести до фатальних наслідків", - прокоментувала Л.Денісова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти влучили у житловий будинок у Дніпрі – мер

Федоров: Уряд звільнив 5 заступників міністра оборони, частина залишиться в МО, найближчими тижнями зʼявляться нові члени команди

У Давосі почалася зустріч Зеленського та Трампа

НАЛУ презентувала альтернативний законопроєкт щодо впровадження ПДВ для ФОПів

Кількість постраждалих в Кривому Розі зросла до 11 людей – ОВА

САП: ексголові Держприкордонслужби повідомлено про підозру в системному хабарництві за безперешкодний перетин кордону

Раді рекомендують ухвалити закон щодо спрощення набуття майна неповнолітніми

ЄСПЛ визнав РФ винною у порушенні права на мирні зібрання в Криму – Представництво президента в АРК

Україна хоче передбачуваності у питанні вступу до ЄС, фінпідтримці та гарантіях безпеки – віцепрем’єр Качка

Глава МВС: водолази ДСНС ліквідували пошкодження труби ТЕЦ в умовах морозу до –15 °C

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА