Інтерфакс-Україна
12:57 11.04.2019

У Львові п'ятьох дітей госпіталізували з харчовими отруєннями, їхній дитсадок призупинив робот

1 хв читати

П'ятеро дітей, вихованців одного дитячого садка у Львові, госпіталізовано з харчовими отруєннями, повідомляє головне управління Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужби) у Львівській області.

"Встановлено факт госпіталізації п'ятьох вихованців ясел-дитсадка №168 Львівської міськради...Одна дитина перебуває на амбулаторному лікуванні", - йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

У чотирьох дітей встановлено діагноз "гостра кишкова інфекція", а у двох дітей - "гостра кишкова інфекція" і "ротавірусний ентерит". Стан усіх хворих - середньої тяжкості.

Наразі дитсадок призупинив роботу, розпочато епідрозслідування причин виникнення спалаху.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київ: Кількість поранених унаслідок ворожої атаки зросла до 24, серед них 5 працівників ДСНС

9 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти за добу втратили 1 030 осіб та 90 од. спецтехніки - Генштаб

Іран обмежує доступ до інтернету на тлі масових антиурядових протестів у Тегерані та регіонах - ЗМІ

"Укрзалізниця": Через пошкодження контактної мережі на Київщині рух деяких поїздів здійснюється із затримками

ДТЕК: світло повернули для понад 30 тис. родин на Київщині

Рух поїздів "червоної" лінії метро курсує зі змінами через складну енергетичну ситуацію – КМДА

У частині районів Києва через обстріли виникли перебої з опаленням та гарячою водою – КМДА

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

США розглядає можливість виплат у 10–100 тис. доларів жителям Гренландії в межах обговорення потенційного "придбання" острова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА