19:11 11.04.2019

Російський опозиціонер Іван Белецький повідомив, що отримав статус біженця в Україні

1 хв читати
Російський опозиціонер Іван Белецький повідомив, що отримав статус біженця в Україні

Російський опозиціонер Іван Белецький повідомив, що офіційно отримав політичний притулок в Україні, і через три роки планує отримати українське громадянство.

"Стоїмо у Державній міграційній службі України. Офіційно заявляю, що отримав статус біженця на території України", - сказав І.Белецький у відеоролику, розміщеному на Youtube-каналі "Народовладдя В'ячеслав Мальцев" у четвер.

Він повідомив, що перебуває в Україні більше ніж півтора року, а процес отримання статусу біженця зайняв майже 11 місяців, що "досить швидко".

"Звичайно, СБУ України проводила перевірки щодо мене. Я думаю, що Міграційна служба стежила за моєю політичною діяльністю, і я впевнений, що вони оцінили мій інформаційно-медійний внесок у зміцнення цілісності України", - зазначив російський опозиціонер.

За його словами, наразі він має всі права громадянина України за винятком права обиратися. Українська держава зобов'язується його захищати і не видавати Росії, також він має право виїжджати до будь-якої країни - учасниці ООН, де також не може бути виданий РФ.

І.Белецький повідомив, що має намір представляти за кордоном російську опозицію. А через три роки планує отримати українське громадянство

За інформацією ЗМІ, І.Белецький у Росії в 2017 році брав участь у декількох акціях, організованих російським опозиціонером Олексієм Навальним. А в липні 2017 після початку арештів членів груп "Артпідготовка" і "Нова опозиція" втік до України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА