10:36 12.04.2019

Гендиректор "1+1 Media" заявив, що подасть до суду на Порошенка за появу в ефірі програми "Право на владу" без запрошення

2 хв читати
Гендиректор "1+1 Media" заявив, що подасть до суду на Порошенка за появу в ефірі програми "Право на владу" без запрошення

Гендиректор "1+1 Media" Олександр Ткаченко заявив, що подасть до суду на президента України Петра Порошенка, який без запрошення прийшов на ефір програми "Право на владу" в четвер увечері, нібито користуючись статусом президента.

"Ефір - "Право на владу" сьогодні. Все як завжди - запрошені гості, не кандидати (!), експерти, з різних сторін. І раптом за пару хвилин до ефіру з'являється представник АП - В.Горковенко біля воріт студії. Розпочинає світську бесіду з адміністратором. І тут без мигалок та охорони до двору держстудіїї Довженка під'їжджають дві машини, і виходить сам президент. Причому не зовсім зрозуміло, в якому він тут статусі - кандидата чи президента... Він каже - прийшов на дебати. Тобто-таки як кандидат?" - написав О.Ткаченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

При цьому за словами гендиректора "1+1", П.Порошенко точно знав, що його опонент із президентських перегонів - шоумен Володимир Зеленський у цей момент перебуває в Парижі, напередодні зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном.

"Його впускають до студії. А що робити? Статус президента ніхто не відміняв", - написав О.Ткаченко, зазначивши, що програма "Право на владу" під час виборчої кампанії постійно запрошувала П.Порошенка до ефіру, але "у відповідь - мовчок".

"Після того як ви ганебно увірвалися до нас сьогодні в ефір, приватної кампанії, без запрошення, користуючись статусом глави держави, і не планували йти, навіть, незважаючи на ввічливі натяки ведучою зайняти крісло в студії, і знову багато говорили... не інакше як на позов до суду від нас ви - не заробили. Очікуйте - в понеділок. Зокрема, і за минулі обвинувачення на адресу 1+1", - написав О.Ткаченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА