14:34 12.04.2019

Дуже жорсткі фільтраційні заходи готує МВС у разі проведення дебатів на НСК "Олімпійський"

2 хв читати
Дуже жорсткі фільтраційні заходи готує МВС у разі проведення дебатів на НСК "Олімпійський"

У разі проведення передвиборчих дебатів на НСК "Олімпійський" для охорони громадського порядку Міністерство внутрішніх справ України залучить безпрецедентну кількість правоохоронців і закликає глядачів не брати з собою на стадіон зброю, заявив директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко в коментарі "Громадське".

"Ми працюватимемо над забезпеченням правопорядку і безпеки загалом, а тим паче під час дебатів на "Олімпійському", якщо вони будуть у такому незвичному й доволі оригінальному та ризикованому форматі, що може бути вперше... МВС має бути готовим, ми готуємося", - цитує слова А.Шевченка прес-служба МВС.

Він зазначив, що поліція має багатий досвід роботи на НСК "Олімпійський", але оскільки дебати там відбуватимуться вперше, МВС залучить безпрецедентну кількість правоохоронців.

"Якщо справді дебати будуть на стадіоні, наш заклик: жодної зброї і жодних предметів, які можуть бути використанні як зброя для завдання шкоди будь-кому. Будуть дуже жорсткі, глибокі фільтраційні заходи під час заходження на стадіон, і не дивуйтеся великій кількості правоохоронців, які, можливо, будуть і в більшій кількості, ніж це було під час Ліги чемпіонів", - наголосив А.Шевченко.

У МВС закликають ставитися до підвищених заходів безпеки з розумінням, не провокувати поліцейських на конфлікти, адже вони - поза політикою.

На стадіон забороняється пронесення предметів, які можуть бути використані для заподіяння шкоди собі або іншим особам (усі види піротехніки, димових і газових пристроїв, метальних предметів тощо).

МВС також попереджає не брати з собою зброю, навіть легальну й не заборонену законом.

Як повідомлялося, НСК "Олімпійський" отримав запити на проведення дебатів 14 і 19 квітня від уповноважених представників кандидатів у президенти - нинішнього глави держави Петра Порошенка та шоумена Володимира Зеленського.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА