Інтерфакс-Україна
21:23 15.04.2019

Макрон скасував промову до "жовтих жилетів" через пожежу в соборі Паризької Богоматері

1 хв читати
Макрон скасував промову до "жовтих жилетів" через пожежу в соборі Паризької Богоматері

Президент Франції Емманюель Макрон через пожежу в соборі Паризької Богоматері скасував промову, з якою він повинен був звернутися до "жовтих жилетів", і сьогодні ввечері вирушить на місце подій, повідомляє газета "Монд" з посиланням на адміністрацію президента Франції.

"Президент відклав свою промову через пожежу, і вирушить туди ввечері", - наводить газета слова представників Єлисейського палацу.

Інформації про причини пожежі поки немає. За деякими даними, пожежа могла початися на будівельних лісах.

Французькі ЗМІ зазначають, що в результаті пожежі обрушився шпиль собору.

У пожежній службі повідомили, що в соборі відбувались реставраційні роботи.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у п’ятницю відвідає з візитом Польщу

США запропонували компроміс по Донбасу у вигляді відходу ЗСУ та незаходу на цю територію військових РФ – Зеленський

Невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця очікуються на значній території Україні у понеділок

Зеленський: у разі провалу цих переговорів треба брати себе в руки, знаходити інший шлях і знов робити все, щоб війна закінчилась

Зеленський повідомив, що питання щодо керівника ОП залишається відкритим

Кількість поранених у Запоріжжі зросла до восьми – ОВА

Зеленський допускає готовність РФ піти на компроміс за нинішнього бажання США закінчити війну

Зеленський анонсував "українсько-американський день" у Берліні у неділю

У Кремлі настоюють на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

Генштаб ЗСУ: Уражено Афіпський НПЗ, нафтобазу в Урюпінську та низку об’єктів ворога на ТОТ України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА