Інтерфакс-Україна
10:05 16.04.2019

Французькі мільярдери Піно виділили EUR100 млн на відновлення Нотр-Дам де Парі

1 хв читати
Французькі мільярдери Піно виділили EUR100 млн на відновлення Нотр-Дам де Парі

Сім'я французьких мільярдерів Піно виділила EUR100 млн на відновлення постраждалої від пожежі будівлі собору Нотр-Дам де Парі, повідомляє інтернет-видання "Лівий берег" із посиланням на Le Figaro.

"Мій батько Франсуа Піно і я вирішили виділити з фондів компанії Artemis EUR100 млн на реконструкцію собору Паризької Богоматері, в якому в понеділок спалахнула пожежа", - заявив Франсуа-Анрі Піно.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв, що постраждалий від пожежі собор Паризької Богоматері буде відновлено. Він також наголосив, що вдалося уникнути найгіршого сценарію і пожежники врятували фасад собору та його вежі.

Крім того, як повідомила місцевим ЗМІ мер Парижа Анна Ідальго, пожежники зуміли евакуювати цінні предмети культури і твори мистецтва. "Нам вдалося врятувати предмети культу і твори мистецтва", - сказала вона.

Сім'я Піно володіє компаніями Artemis і Kering, яким належить аукціонний дім Christie's, а також бренди модного одягу, включно з Gucci та Yves Saint Laurent.

Увечері 15 квітня в столиці Франції спалахнув собор Нотр-Дам. Ніхто не постраждав. Станом на ранок 16 квітня пожежу майже повністю загасили. Проте у будівлі обрушилися шпиль і покрівля.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА