Інтерфакс-Україна
19:20 17.04.2019

Євроскептики із Brexit Party у Великобританії можуть виграти вибори до Європарламенту

1 хв читати
Євроскептики із Brexit Party у Великобританії можуть виграти вибори до Європарламенту

Нова партія - Brexit Party - під керівництвом колишнього лідера Партії незалежності Сполученого Королівства (UKIP) Найджела Фаража набрала популярність і має реальні шанси випередити інші британські партії на травневих виборах до Європарламенту, повідомив в середу телеканал Sky News.

Відповідно до результатів опитування дослідницького агентства YouGov, Brexit Party наразі може розраховувати на підтримку 27% британців, тоді як у колишньої партії Н.Фаража UKIP - 22%. Консерваторів підтримують усього 15% виборців, а за "Партію зелених" готові віддати свої голоси 10% британців.

Минулого тижня стало відомо, що Н.Фараж очолив євроскептичну партію Brexit Party. Її назва вказує на те, що творці партії підтримують вихід Великобританії з ЄС.

ЄС і Великобританія досягли угоди щодо продовження терміну Brexit до 31 жовтня 2019 року.

Таким чином, Великобританії потрібно буде брати участь у виборах до Європарламенту, які пройдуть з 23 до 26 травня 2019 року. І Брюссель, і Лондон спочатку неодноразово заявляли, що вони хотіли б уникнути участі британських депутатів у цих виборах.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

Іран та Ізраїль повинні укласти угоду, і вони її укладуть – Трамп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА