20:54 17.04.2019

Бої поблизу Триполі привели до загибелі близько 180 осіб

1 хв читати
Бої поблизу Триполі привели до загибелі близько 180 осіб

Близько 180 людей загинули в Лівії під час триваючих боїв неподалік столиці країни Триполі, пише в середу онлайн-портал британського видання The Guardian.

Окрім того, за даними газети, понад 800 осіб були поранені з 4 квітня 2019 року, коли командувач Лівійської народної армії Халіфа Хафтар оголосив про початок наступу на Триполі, який знаходиться під контролем визнаного міжнародним співтовариством урядом національної злагоди під керівництвом прем'єра Фаєза Сараджа.

Зі свого боку спецпосланець генсека ООН з Лівії Гасан Саламі закликав сили Х.Хафтара припинити наступ заради мирних людей, які живуть в Триполі.

Наразі в Лівії зберігається двовладдя: на сході країни, в місті Тобрук, знаходиться парламент, а на заході, в столиці Триполі, базується сформований за підтримки ООН і визнаний міжнародним співтовариством уряд національної згоди під керівництвом прем'єра Фаєза Сараджа.

"Східні" влади країни діють незалежно від Триполі, спираючись на ЛНА на чолі з маршалом Х.Хафтаром.

4 квітня командувач Лівійською народною армією Халіфа Хафтар оголосив про початок наступу на Триполі. Наказ про початок "Операції Триполі" прозвучав у зверненні до військовослужбовців.

Бойові зіткнення ведуться в передмістях лівійської столиці.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА