08:22 18.04.2019

Аласанія про порядок проведення дебатів на стадіоні: Дві сцени, дві трансляції, чотири концерти

2 хв читати
Аласанія про порядок проведення дебатів на стадіоні: Дві сцени, дві трансляції, чотири концерти

Голова правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" Зураб Аласанія розповів про порядок проведення дебатів кандидатів у президенти на НСК "Олімпійський".

"МВС як "точка збірки" представників штабів кандидатів, вони ніяк не можуть домовитися між собою про "дебати на НСК". З вузької точки зору - питання безпеки аудиторії та кандидатів, з ширшої - майданчик для перемовин... Сцен буде дві. Телесигналів буде два. Телетрансляцій, схоже, теж буде дві", - написав він на своїй сторінці у Facebook у середу ввечері.

З.Аласанія зазначив, що концертів узагалі планувалося чотири: "два до, два після (у кожного кандидата свої)".

Також З.Аласанія акцентував, що штаби домовилися за шістьма позиціями й не домовилися за чотирма.

"1. Трибуни ділять не вздовж, а впоперек. 2. Символіку партій не використовують. 3. Артистів із піснями запускають по черзі. 4. Квитки ділять навпіл і розповсюджують кожен свої. 5. Час початку концертів: 16:00. 6. Час початку "дебатів": 19:00", - написав він.

Дискусійними залишилися питання щодо кількості запитань - по три або по чотири; ім'я ведучого; одна ПТС або дві; і "віддавати одну трансляцію всім каналам, чи кожен штаб веде свою зйомку і віддає своїм каналам".

"Перемовини про недомовлене продовжать у телефонному режимі Семенов та Тимошенко", - зазначив З.Аласанія.

"Громадське продовжує дотримуватися закону та здорового глузду: змістовні дебати мають відбутися в студії НСТУ 19 квітня в часовому проміжку з 20:00 до 21:00 (якщо іншого не вирішить Центральна виборча комісія). P.S. - завтра у схожому складі представників штабів кандидатів збирає ЦВК", - резюмував він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА