10:04 18.04.2019

Кінокомпанія Disney пожертвує $5 млн на відновлення Нотр-Даму

1 хв читати
Кінокомпанія Disney пожертвує $5 млн на відновлення Нотр-Даму

Американська The Walt Disney Company спрямує $5 млн на відновлення постраждалого від пожежі собору Паризької Богоматері в столиці Франції, пише The Hill.

"The Walt Disney Company приєднується до наших друзів і сусідів по цеху, пропонуючи підтримку та пожертвування в $5 млн на відновлення цього незамінного шедевру", - заявив у середу генеральний директор компанії Роберт Айгер.

"Собор Паризької Богоматері - це маяк надії та краси, який протягом століть уособлював серце Парижа й душу Франції, викликав благоговіння і повагу до мистецтва та архітектури та здобув визначне місце в історії людства", - додав він.

У 1996 році кінокомпанія Disney випустила мультфільм за мотивами роману Віктора Гюго "Горбань із Нотр-Даму", велика частина розповіді якого тісно пов'язана зі знаменитою архітектурною пам'яткою Парижа.

У понеділок пожежа призвела до серйозних пошкоджень собору Паризької Богоматері, в будівлі обвалився дах і впав шпиль. Прокуратура Франції проводить розслідування інциденту, слідчі відкидають можливість навмисного підпалу. Ймовірно, пожежа виникла в районі даху в зоні проведення робіт із реконструкції.

Президент Франції Еммануель Макрон оголосив, що роботи з повного відновлення собору мають бути проведені в найближчі п'ять років.

Від початку тижня до фонду відновлення храму міжнародні організації, великі 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА